199TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA SİPARİŞİNİZ 24 SAATTE KARGODA WHATSAPP SİPARİŞ HATTI 199TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA SİPARİŞİNİZ 24 SAATTE KARGODA WHATSAPP SİPARİŞ HATTI 199TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA SİPARİŞİNİZ 24 SAATTE KARGODA

 

 

İPTAL VE İADE SÜRECİ


İade koşullarımız

İade işleminizin yapılabilmesi için ürünlerin kullanılmamış, etiketinin koparılmamış, tadilat görmemiş ve satılabilirlik özelliğinin kaybedilmemiş olması gerekmektedir.

Ürünlerin, siparişinizle birlikte gönderilen fatura ile geri gönderilmesi gerekmektedir.

İade süremiz 14 gündür. Bu süreyi aşan durumlarda iade talepleriniz işleme alınmayacaktır.

Satın alınan ürünlerde iade ya da değişim yapabilirsiniz.

 

KAMPANYA GRUBUNA GİREN ÜRÜNLERDE DEĞİŞİM VE İADE BULUNMAMAKTADIR.


 

 

Ürün İade Aşamaları

İade ürünlerinizi MNG Kargo ile gönderim yapılabilmektedir. MNG Kargo ile anlaşmamız gereği yapacağınız gönderiler için üründe bir defo/hata/kusur/yanlış tarafımızdan kaynaklanmadığı sürece 14,99TL (ON DÖRT TL DOKSAN DOKUZ KURUŞ) kargo ücreti ödenmesi gerekmektedir. Farklı kargo firmaları ile gönderim yapmak isterseniz kargo ücretinin tarafınızdan karşılanması gerekmektedir.

Not: Tüm ürünlerde kargo ücretleri (14,99 TL) düşülerek para iadesi yapılmaktadır.

İade ürününüzün bize ulaşmasını takiben, yetkililerimizce yapılacak incelemelerin ardından kullanımdan kaynaklanan bir hata tespit edilmediği takdirde, ürün bedeli hesabınıza veya kartınıza iade edilecektir.

*Teslim alındıktan sonraki 14 gün içerisinde bilgi verilmeyen ya da satılabilirliği bozulan ürünler, iade alınmayacaktır

 

Online Mağazanızdan Satın Alınan Ürünlerin İade Süreci

Online mağazamızdan satın aldığınız ürünleri, Mesafeli Satış Sözleşmesi gereğince teslim tarihinden itibaren ondört (14) gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Kusurlu ürünlerin iade süresi 30 gündür.

Bu süreyi aşan durumlarda iade talepleriniz işleme alınmayacaktır.

 

İNDİRİMLİ VE KAMPANYA GRUBUNA GİREN ÜRÜNLERDE DEĞİŞİM VE İADE BULUNMAMAKTADIR.


 

 

Neden sadece ilk 14 gün içinde iade kabul ediliyor?

 

Tüketici Kanunu’nda yer alan Sebep Göstermeden Cayma Hakkı, ürünü teslim aldığınız tarihten sonraki ilk 14 günlük süreyi içeriyor. Satın almış olduğunuz ürünü bu süre içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünü herhangi bir üretim hatasından dolayı iade etmek istediğinizde ise iade süresi 30 gündür. Olası kargo problemlerini göz önününde bulundurarak ürünü teslim aldıktan sonra 3 gün içerisinde bize geri gönderim yapmalısınız. Fatura tarihinden itibaren 14 günü geçen durumlarda fatura üzerinde işlem yapılamamaktadır. 

 

Anlaşmalı Cari Kodumuz: 506130050

MNG Kargo: Şenayın Butiği-Şenay Çavdar 

(Alıcı ödemeli şeklinde gönderim yapınız)