Blog Başlık

 • Mart 09, 2022

  İnce uzun bir boyun sizi daha zarif göstereceği gibi kombininizi daima bir adım yukarı taşıyacaktır. Eğer boynunuz kısa ise sizin için hazırladığımız yazı ile daha uzun göstermeyi deneyebilirsiniz!

   

  Boynumuzu Daha Uzun, İnce ve Zarif Göstermek İçin Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  -Büyük küpelerden kaçının, unutmayın boynunuz kısaysa küpe olduğundan uzun duracak ve orantısız görünecektir. 

  -Chokers tarzı kolyeler, çok kalın zincirli kolyeler ve çoklu kolyeler kullanmayın. Bu tarz kolyeler boynunuzu keserek daha kısa görünmesine sebep olabilir. 

  -Balıkçı yakalardan, sıfır yakalardan ve kare yakalardan uzak durun.

  -Vatkalı kıyafetlerden kaçının. 

  -Gömlek giyecekseniz yakalarını kaldırmadan kullanın. Yakaları kaldırarak kullanmanız boynunuzu daha kısa gösterecektir.

  -V yaka parçalar tercih etmeye çalışın. V yaka parçalar boynunuzu açacağı ve aşağıya doğru bir V şekli oluşturacağı için boynunuzun daha uzun gözükmesini sağlayacaktır. 

  -Açık düğme gömlekler tercih edin. 

  -Saçlarınızı açık ve uzun kullanmak yerine toplayabilir, açık kullanmak isterseniz de boynunuzu açıkta bırakacak şekilde şekillendirebilirsiniz. Kısa saçlılar zaten bu konuda avantajlı olacaktır.

  -Uzun kolyeler tercih edebilirsiniz ama unutmayın boynunuzda kalan kısım çok kalın ve çok detay içermemeli.

  -Açık yakalı kullanacağınız her parça sizin avantajınıza olacaktır.

  Her beden farklıdır. Unutmayın ki, bunların hiçbiri bir kural değil. Eğer boynunuzun daha kısa olması ya da kısa algılanması sizin için bir sorun değilse konu zaten tartışmaya kapalıdır. Önemli olan giydiğiniz kıyafetler içinde kendinizi nasıl hissettiğinizdir. 

  stil, tüyoları, boyunuzu, uzun
 • Şubat 17, 2022

  Vücudunuzu tanıyarak giyinmek stil sahibi gözükmenin en önemli kurallarından biridir. Vücut tipinize uygun giyinmek kıyafetlerinizi daha iyi taşımanızı, size yakışan modelleri daha iyi keşfetmenizi sağlar. Bu sayede de oluşturduğunuz görünümü daha yukarı taşır ve tarzınıza tarz katar.

  kadın, vücut, giyim, moda
 • Şubat 17, 2022

  Gardıropların vazgeçilmez parçası blazerler, peki nereden çıkmış bu blazerler? 19.yy’da İngiliz Kraliyet Donanması blazer ceketleri kendilerine üniforma olarak tercih etmişler. Bir erkek giyim kıyafeti olarak ortaya çıkan bu parça zamanla dünya çapında en trend parçalar arasında yerini alır hale gelmiştir. Blazer ceket kombininin ve kullanım alternatiflerinin sonu yok bizim için.

  moda, ceket, blazer
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR