Blog Başlık

 • Mart 01, 2023

  Dışarıya çıkıyorsunuz üstünüze bir eşofman bir tişört atıyorsunuz ne kadar düzgün temiz olduğuna bile bakmıyorsunuz. Hiç uğraşmak istemiyorsunuz. Dışarı çıktığınızda sizi ilk kez gören belki son kez görecek olan ya da ertesi gün çıktığınızda bir daha karşılaşacağınız insanlarla karşılaşıyorsunuz. İlk izlenim ilk intiba o kadar önemli ki sizin sesiniz çıkmadan karşıya sadece kıyafetleriniz ile verdiğiniz mesaj tam olarak 7 sn de oluşuyor. Eğer bu ilk intiba olumsuz olursa sizi gören bu insanlarla 21 kez olumlu bir görüşme yapmanız gerekiyor. Yani 21 kez “en iyi haliniz “ile çıkıp o algıyı kırmanız gerekiyor. İlginç değil mi? Yok artık dediğinizi duyar gibiyim ama öyle.

  Dış Görünüş neden önemli
 • Mart 01, 2023

   

  Güzel poz vermek hemen hemen herkesin istediği bir şeydir. Fotoğraflarda doğal ve güzel gözükmenin ise bazı sırları vardır. Kameralar karşısında poz vermek kolay olmasa da sizinle paylaşacağımız poz önerileri ile rahat çekimler yapabilirsiniz. Kaliteli ve doğal pozlar yöntemlerini deneyip kendinizi kasmadan güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Çekim pratiği yapmak sizi kameranın kaşısında rahat olmanızı ve daha doğal pozlar vermenizi sağlar.

  Poz Önerileri
 • Mart 01, 2023

  Tüm giyim platformunda olduğu gibi abiye parçada da mevsime göre kumaş seçimi yapılmalıdır.

  Yaz aylarında ipekli uçuş uçuş kumaşlar tercih edilirken kış aylarında kalın kadife tarzı kumaşlar tercih edilmelidir. Hava koşulları dışında davetli olduğunuz mekanın nasıl olduğu da önemlidir. Düğün daveti 

  Abiyeler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR